sobota 3. června 2023
Kulturní dům,
Bažanova 174/4,
Ostrava-Hrabová
Martin Veselý,
tel.: 737 367 663,
email: martin@ostravachess.cz
Marek Jelínek
výsledky turnaje se nezapočítávají na FIDE blesk ELO
08:00 - 08:45 | prezence, los do skupin |
09:00 | zahájení |
09:15 - 12:00 | úvodní část (skupiny) |
12:00 - 12:30 | přestávka na oběd/občerstvení |
12:30 - 14:45 | playoff (KO pavouk) |
15:00 | vyhlášení výsledků |
možnost zakoupení občerstvení přímo v hracím sále
do 1. 6. 2023
pro předem přihlášené hráče 100 Kč,
nepřihlášení 150 Kč
pozor, omezená kapacita sálu na 96 hráčů, rozhoduje datum přihlášky
celkový cenový fond ve výši 4.500 Kč
1. místo | 1.500 Kč |
2. místo | 1.000 Kč |
3.-4. místo | 500 Kč |
5.-8. místo | 250 Kč |
Ceny jsou garantovány.
# | jméno | FED | ELO | klub | |
---|---|---|---|---|---|
1 | IM | Piesik, Piotr | POL | 2299 | Beskydská šachová škola |
2 | IM | Klíma, Lukáš | CZE | 2248 | ŠK Slavoj Poruba |
3 | Krajina, Aleš | CZE | 2215r | TJ Ostrava | |
4 | FM | Vrána, František | CZE | 2137 | ŠK Staré Město |
5 | Kula, Dominik | CZE | 2132 | Sokol Dobrá | |
6 | Machýček, Lubomír | CZE | 2089r | TJ Studénka | |
7 | Milat, Patrik | CZE | 2072 | ŠK Slavoj Poruba | |
8 | Potomák, Vladimír | CZE | 2063 | ŠK Slavoj Poruba | |
9 | Kudla, Richard | CZE | 2049 | ŠK Slavoj Poruba | |
10 | Veselý, Martin | CZE | 2042 | TJ Ostrava | |
11 | Kopec, Ladislav | CZE | 2034 | TJ Ostrava | |
12 | Židek, Václav | CZE | 2032 | ŠK Slavoj Poruba | |
13 | Didi, Jan | CZE | 2026 | TJ Ostrava | |
14 | Hütter, Marek | CZE | 2023r | ||
15 | Kaminský, Rudolf | CZE | 2019r | TJ Slovan Havířov | |
16 | Jelínek, Marek | CZE | 2017 | TJ Ostrava | |
17 | FM | Čempel, Jaroslav | CZE | 1977 | ŠK Slavoj Poruba |
18 | Blaha, Petr | CZE | 1957r | ŠK Staré Město | |
19 | Zvolánek, Jan | IRL | 1948 | Rychvaldský spolek šachový 1945 | |
20 | Zinglar, David | CZE | 1942 | ŠK Hošťálkovice | |
21 | Vavruška, Antonín | CZE | 1939 | ŠK Staré Město | |
22 | Dylong, Antoni | POL | 1936 | UKS Szach Mat Zabrze | |
23 | Vysoglad, Petr | CZE | 1912 | Šachový klub Ostrava-Jih | |
24 | Vránová, Zdeňka | CZE | 1908 | ŠK Staré Město | |
25 | Čížek, Petr | CZE | 1882r | ŠK Šenov | |
26 | Mrázek, Roman | CZE | 1882 | SK Slavia Orlová | |
27 | Tyleček, Drahomír | CZE | 1821 | TJ Ostrava | |
28 | Tvrdý, Petr | CZE | 1820 | Sokol Dobrá | |
29 | Chrostek, Lukáš | CZE | 1751 | TJ Ostrava | |
30 | Bienek, Petr | CZE | 1745r | TJ Nový Jičín | |
31 | Tokarský, Radovan | CZE | 1697r | Dynamo DP Ostrava | |
32 | Tomczyk, Piotr | POL | 1693 | LKS Olza Pogwizdów | |
33 | Kroček, Ivan | CZE | 1604r | TJ Frenštát pod Radhoštěm | |
34 | Gajda, Rostislav | CZE | 1598 | ŠK Slavoj Poruba | |
35 | Dračka, Alexander | CZE | 1570 | ŠK Slavoj Poruba | |
36 | Żyła, Paweł | POL | 1555 | LKS Olza Pogwizdów | |
37 | Paseka, Aleš | CZE | 1532r | Sokol Nová Bělá | |
38 | Bjolek, Jan | CZE | 1510 | Beskydská šachová škola | |
39 | Macura, Jiří | CZE | 1502r | ||
40 | Štefaník, Petr | CZE | 1479 | ||
41 | Šuchma, Jakub | CZE | 1443 | TJ Ostrava | |
42 | Konečný, Jakub | CZE | 1430 | Beskydská šachová škola | |
43 | Růžička, Jan | CZE | 1417 | ||
44 | Zeman, Daniel | CZE | 1416r | ŠK Slavoj Poruba | |
45 | Horník, Marek | CZE | 1348r | TJ Ostrava | |
46 | Reček, Jan | CZE | 1335r | ||
47 | Ferenc, Denis | CZE | 1332r | ||
48 | Prokop, Matěj | CZE | 1307r | TJ Ostrava | |
49 | Bartoš, Pavel | CZE | 1306r | TJ Nový Jičín | |
50 | Zinglar, Martin | CZE | 1295r | Beskydská šachová škola | |
51 | Buda, Milan | CZE | 1281r | ||
52 | Tichý, Filip | CZE | 1271r | TJ Ostrava | |
53 | Svoboda, Tobias | CZE | 1264r | ŠK Slavoj Poruba | |
54 | Małaczyński, Alex | CZE | 1254r | TJ Ostrava | |
55 | Kubelka, Jaroslav | CZE | 1252r | TJ Fulnek | |
56 | Palarčík, Matěj | CZE | 1227r | ||
57 | Glajc, Ireneusz | POL | 1199 | LKS Olza Pogwizdów | |
58 | Sieja, Viktor | CZE | 1185r | ||
59 | Glajc, Nikodem | POL | 1184 | MUKS SZS Cieszyn | |
60 | Mynář, Kryštof | CZE | 1179r | ŠK Šenov | |
61 | Vydra, David | CZE | 1137r | ŠK Šenov | |
62 | Jurček, Adrian | CZE | 1136 | TJ Slovan Havířov | |
63 | Kunčický, Radim | CZE | 1087r | TJ Slovan Havířov | |
64 | Slamečka, David | CZE | 1082r | Matiční gymnázium Ostrava | |
65 | Uhrák, Matěj | CZE | 1079r | VOKD Poruba | |
66 | Kotaška, Jiří | CZE | 1040r | ||
67 | Srba, Oliver | CZE | 1010r | ŠK Šenov | |
68 | Kolder, Vojtěch | CZE | 0 | ŠK Šenov | |
69 | Košárek, František | CZE | 0 | Sokol Nová Bělá | |
70 | Nagy, Dominik | CZE | 0 | TJ Slovan Haviřov | |
71 | Slíva, Daniel | CZE | 0 | ||
72 | Srba, Jiří | CZE | 0 | ŠK Šenov | |
73 | Vášová, Jana | CZE | 0 |