Kulturní komise RMOb Hrabová
ve spolupráci s Ostrava Chess z.s.
pořádají šachový turnaj

KO blesk Hrabová 2024

Datum konání:


sobota 15. června 2024


Místo konání:


Kulturní dům,
Bažanova 174/4,
Ostrava-Hrabová


Ředitel turnaje:


Martin Veselý,
tel.: 737 367 663,
email: martin@ostravachess.cz


Hlavní rozhodčí:


Vojtěch Jelínek


Systém hry:


úvodní část:
  • švýcarský systém na 11 kol, dle pravidel FIDE, 2x5 min.
  • při rovnosti bodů rozhoduje střední Buchholz, Buchholz, progress, počet výher, vzájemná partie, los
playoff:
  • 64 postupujících do KO pavouka na 2 bleskové partie, 2x5 min.
  • v případě nerozhodného výsledku se koná třetí partie jako Armagedon
    (barvy se losují, černý má 5 minut a bílý 6 minut na partii, bílý musí vyhrát, při remíze postupuje černý)

výsledky turnaje se započítávají na FIDE blesk ELO


Časový plán:


08:00 - 08:45prezence
09:00zahájení
09:15 - 12:00úvodní část (švýcar)
12:00 - 12:30přestávka na oběd/občerstvení
12:30 - 14:45playoff (KO pavouk)
15:00vyhlášení výsledků

Strava:


možnost zakoupení občerstvení přímo v hracím sále


Přihlášky:


do 13. 6. 2024
posunuto do 14. 6. 2024 17:00


Vklad:


pro předem přihlášené hráče 100 Kč,
nepřihlášení 150 Kč
pozor, omezená kapacita sálu na 96 hráčů, rozhoduje datum přihlášky


Ceny:


celkový cenový fond ve výši 4.500 Kč


1. místo1.500 Kč
2. místo1.000 Kč
3.-4. místo500 Kč
5.-8. místo250 Kč


Ceny jsou garantovány.



  • Ostrava - Hrabová

Seznam přihlášených účastníků:

#jménoFEDELOklub
1IMVesselovsky, SergueiCZE2264 Šachový klub Ostrava-Jih
2IMKlima, LukášCZE2141 ŠK Slavoj Poruba
3Krajina, AlešCZE2127rŠK Slavoj Poruba
4Gnida, PatrikCZE2098 Šachy Hoštálková
5Kudla, RichardCZE2038 ŠK Slavoj Poruba
6Jelínek, MarekCZE1996 TJ Ostrava
7Veselý, MartinCZE1976 TJ Ostrava
8Bosák, JanCZE1975 Šachový klub Vsetín
9Didi, JanCZE1965 TJ Ostrava
10Mrázek, RomanCZE1965 SK Slavia Orlová
11Jančo, DáriusSVK1963 Topoľčiansky šachový klub
12Zelenka, MilanCZE1957 Šachy Hošťálková
13FMČempel, JaroslavCZE1947 ŠK Slavoj Poruba
14Závodný, JaroslavCZE1946 Šachový klub Vsetín
15Zinglar, DavidCZE1939 ŠK Hošťálkovice
16Kozelský, MarekCZE1931 ŠK Šenov
17Tvrdý, PetrCZE1892 Sokol Dobrá
18Zádrapa, JakubCZE1872 Šachový klub Vsetín
19Tyleček, DrahomírCZE1871 TJ Ostrava
20Rechtenberg, KarelCZE1860 Beskydská šachová škola
21Hurta, JiříCZE1858 TJ Baník Havířov
22Bausano, MichaelCZE1846 SK Slavia Orlová
23Gardian, AdamPOL1838 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
24Tokarský, RadovanCZE1799rDynamo DP Ostrava
25Paseka, AlešCZE1759 Sokol Nová Bělá
26Mydlář, MatějCZE1758 Šachy Krnov
27Šotek, ŠimonCZE1742 Slezan Opava
28Svoboda, TobiasCZE1730rŠK Slavoj Poruba
29Kubányi, RobertCZE1711rSlezan Opava
30Šotek, MatějCZE1707 Slezan Opava
31Stojaspal, LukášCZE1704 Šachový klub Mohelnice
32Červenka, PetrCZE1700 SK Lokomotiva Radlice
33Malina, RomanCZE1698rŠK Slavoj Poruba
34Kučera, ŠimonCZE1688 TJ Ostrava
35Pustějovský, PatrikCZE1685rŠK Slavoj Poruba
36Zelenková, SofieCZE1678 Beskydská šachová škola
37Macura, JiříCZE1677r
38Urban, Vojtěch GabrielCZE1658fŠachový klub Vsetín
39Peterek, ZbyněkCZE1647 TJ Ostrava
40Přech, VítCZE1644rTatra Kopřivnice
41Zinglar, MartinCZE1637 Beskydská šachová škola
42Formánek, EduardCZE1621 Slezan Opava
43Skořupa, TobiášCZE1610 TJ Ostrava
44Horník, MarekCZE1602rTJ Ostrava
45Cieslar, NikodemPOL1590 SSz Olimpia Goleszów
46Slamečka, DavidCZE1578 TJ Ostrava
47Vydra, DavidCZE1531 ŠK Šenov
48Kubelka, JaroslavCZE1530rTJ Fulnek
49Vaněk, JiříCZE1530rBeskydská šachová škola
50Tichý, FilipCZE1515 TJ Ostrava
51Czech, DanielCZE1491 Slezan Opava
52Štěpán, VáclavCZE1432rTJ Ostrava
53Harvánek, LukášCZE1194rnTJ Ostrava
54Hrčková, AnnaCZEBeskydská šachová škola
55Košárek, FrantišekCZESokol Nová Bělá
56Kučera, StanislavCZE
57Vášová, JanaCZEHrabová
(oranžově: přihlášení v posledních 3 dnech)
  • Ostrava - Hrabová